Leczenie

Świadczymy usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologii zachowawczej, leczenia protetycznego, chirurgii, implantologii, konsultacji medycznych, leczenia pacjentów ubezpieczonych w INTER Polska

Stomatologia zachowawcza
Nasz zespół dba o zdrowie i estetykę Twoich zębów. Leczymy ubytki próchnicowe, dbamy o estetyczny wygląd i jak najdłuższe zachowanie żywotności zębów naszych pacjentów. Wypełnianie zębów to jeden z zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, którego celem jest przywrócenie prawidłowego wyglądu oraz funkcjonalności zębom zniszczonym przez próchnicę.

Protetyka stomatologiczna
Świadczymy usługi z zakresu odbudowy utraconych tkanek zęba jak również wykonujemy uzupełniania brakujących zębów, dzięki temu polepszamy stan zdrowia,pewności siebie oraz przywracamy piękny uśmiech naszym pacjentom.

Chirurgia stomatologiczna
W naszym zakresie oferujemy ekstrakcję zębów, resekcje wierzchołków korzeni i leczenie implantologiczne.
 
Periodontologia
Usługi wykonywane w tym zakresie to diagnostyka, profilaktyka, leczenie chorób dziąseł i przyzębia metodami zachowawczymi i chirurgicznymi. W leczeniu chorób przyzębia stosujemy nowoczesne urządzenie Vector.

Stomatologia dziecięca
Nasza przychodnia kładzie silny nacisk na profilaktykę i leczenie chorób zębów najmłodszych. Dbamy aby dzieci podczas wizyt czuły się komfortowo, a przegląd i leczenie zębów odbywało się bez stresu. Wykonujemy te usługi w ramach NFZ i prywatnie.

Masz pytania?

Więcej informacji uzyskasz w Przychodni lekarsko-stomatologicznej ELMED, lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

505 170 101

Powered by: Quick.Cart
×